آب و فاضلاب چهارمحال و بختياري در پويش هرهفته الف – ب – ايران خوش درخشيد.

اهداء لوح تقدير وزير نيرو به مديرعامل آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختياري

کد خبر: 10359 تاریخ انتشار: 1399/10/04 12:14:01
نمایش: 530
اخبار
به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختياري اين شرکت در پويش ملي هر هفته الف – ب - ايران خوش درخشيد و لوح تقدير دريافت نمود.
    بنا بر اين گزارش در جلسه ويدئو کنفرانسي که با حضور وزير محترم نيرو دکتر اردکانيان برگزار گرديد از فعالين پويش ملي هر هفته الف – ب – ايران قدر داني و تقدير شد.
    مهندس نظري معاون محترم امور عمراني استانداري که به نيابت از وزير نيرو در اين جلسه حضور داشت پس از اهدائ لوح تقدير و تنديس (( وعده اي که وفا شد)) به مديران محترم عامل شرکتهاي آب و فاضلاب و توزيع برق استان ضمن ابلاغ سلام استاندار محترم با تقدير و تشکر از زحمات کليه پرسنل در جهت ارئه خدمات بهتر و بيشتر براي کليه مسئولين آرزوي توفيق روز افزون نمودند.
   قابل ذکر است در لوح اهدايي وزير نيرو به مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختياري آقاي دکتر احمد رضا محمدي آمده است (( به واسطه نقش آفريني موثر جنابعالي وتحقق اهداف پويش هر هفته الف – ب – ايران ونظر به استمرار اين حرکت شتابان و پر برکت از مشارکت و نقش ارزشمندتان در اين پويش قدرداني مي نمايم )).
    دکتر محمدي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استان هم ضمن تشکر ازمديران قبلي و کليه همکاران در شرکت آب و فاضلاب روستايي و شهري سابق استان چهارمحال و بختياري در خصوص پروژه هاي افتتاح شده در اين پويش گفت: در سال 1398 چهار پروژه آب و فاضلاب به بهره برداري رسيد و امسال نيز تاکنون 12 طرح آب و فاضلاب افتتاح شده که اميدواريم انشالله  تا پايان سال قطار پويش هرهفته الف – ب - ايران ساخت وسازها و سازوکارها به ايستگاه چهار محال وبختياري برسد و چند پروه ديگر را با دلگرمي ها و همراهي هاي مسئولين محترم کشوري و استاني به  بهره برداري برسانيم.
 
                           روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختياري                                                                  
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت