مراسم سوگندنامه نیروهای جدید (استخدام شده) در شرکت آب وفاضلاب چهارمحال وبختیاری برگزار شد

طی مراسمی با حضور مدیرعامل ومعاونین شرکت آب وفاضلاب چهارمحال وبختیاری تعداد 15 نفر از نیروهای جدید در مقطع کارشناسی که اخیراً از طریق آزمون جذب شرکت آب وفاضلاب استان شده‌اند معرفی و با شرح وظایف خود آشنا شدند.

طی مراسمی با حضور مدیرعامل ومعاونین شرکت آب وفاضلاب چهارمحال وبختیاری تعداد ۱۵ نفر از نیروهای جدید در مقطع کارشناسی که اخیراً از طریق آزمون جذب شرکت آب وفاضلاب استان شده‌اند معرفی و با شرح وظایف خود آشنا شدند.
در این مراسم قدرت‌الله بیگلری مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب چهارمحال وبختیاری در سخنانی با خیر مقدم به افراد جدید به معرفی شرکت آب وفاضلاب استان وخدمات شرکت پرداخت وگفت بدانید که در شرکتی جذب شده‌اید که از نظر خدمات‌رسانی به مردم از حساسیت بالایی برخوردار است ونوع خدمات دهی ما در رصد اقشار مختلف قرار دارد ولذا باید همه آمادگی‌های لازم را در به وجود آورید. وی داشتن ویژگی‌های ایمان به خدا وخداترسی،تقوای الهی، تخصص، همراه با تعهد، وقت‌شناسی ونظم در امور و توجه واحترام وخوشرویی با ارباب رجوع را از مهمترین توقعات خود از نیروی جدید ذکر کرد و افزود خدمات‌رسانی مطلوب به مردم در حوزه آب وفاضلاب نیاز به این ویژگی‌ها دارد که در شما قطعاً وجود دارد چرا که شما گزینش شده‌اید. وی برای نیروهای جدید آرزوی موفقیت کرد ودر ادامه معاونین شرکت آب وفاضلاب استان به طور جداگانه هرکدام مطالب و رهنمودهایی را ارائه کردند. در این مراسم یکی از نیروهای جدید به نمایندگی از سایرین خدمت در شرکت آب وفاضلاب استان و آبرسانی به مردم را افتخار بزرگی نامید که نصیب آنان شده است وگفت امیدوارم به مدد الهی توفیقات لازم را به دست آوریم. در ادامه مراسم سوگندنامه اجرا شد. در این سوگندنامه آمده است: اکنون که به عنوان کارمند صنعت آب و فاضلاب در نظام جمهوري اسلامی ایران افتخار خدمتگذاري به مردم عزیز ایران به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم که تمام تلاش خود را براي انجام قرآن مجید براي من فراهم شده است، در برابر وظایف شغلی و مسئولیت‌هاي قانونی به کار گیرم و به حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام اداري و اعتلاي کشور اهتمام نموده و در این راه وجدان کار داشته باشم و همواره عدالت، صداقت، امانتداري، رازداري و خدمت به مردم را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده و ارزش‌هاي دینی، انسانی و اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت‌هاي سازمانی و اداري رعایت نمایم و در همه حال به احکام الهی، قانون اساسی، مقررات حاکم و منشور اخلاقی دستگاه متبوع خود پایبند باشم و تلاش خود را در جهت جلب رضاي خداوند متعال و اجراي احکام و مقررات اسلامی به منظور رسیدن به روابط و مناسبات عادلانه انسانی در جامعه و تحقق جامعه اسلامی و ترویج دین و اخلاق، رفع تبعیضات ناروا و ایجاد محیطی عادلانه در زمینه‌هاي مادي و معنوي، مهرورزي به بندگان خدا و اعتلاي سطح علمی به کار گیرم و با تقویت روحیه خلاقیت و ابتکار در تمام زمینه‌هاي علمی، فنی و فرهنگی، همواره سلامت، شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج نمایم.